idealne tętno bieganie, poszukuję

idealne tętno bieganie, poszukuję

Od pewnego czasu staram się systematycznie biegać. Czy wiecie może, czy jakość powietrza wpływa niesłychanie na bieganie?

Rico

Posty: 2

 
Warto sprawdzać sobie porządne tętno bieganie. Zatem na sporo stronach możesz odnaleźć mnóstwo informacji na ten temat. Możesz zobaczyć jak prawidłowo sprawdzić porządne tętno.

adameczek2323

Posty: 11

 
Musisz sprawdzać jakość powietrza przed bieganiem. Ja zawsze to robię za pomocą tej strony inertentowej https://www.runisfun.eu/jakosc-powietrza-pogoda. Jest to specjalna strona przeznaczona dla biegaczy.

Marko

Posty: 3

 
Kalkulator BMI służy do tego, żebyś sprawdził sobie prawidłową masę ciała. Jest on bardzo dobry, gdy wydaje Ci się, iż masz niedowagę lub nadwagę. W łatwy sposób można to obliczyć.

x_0czes

Posty: 7

 
Również słyszałam, że jest coś takiego, jak kalkulator biegowy. Jednak nie jestem co do niego przekonana. Wydaje mi się, że te programy nie pokazują dobrych obliczeń.

Hihi_WWW

Posty: 19

 
Kiedy na dworze jest smog, najczęściej unikam wtedy biegania. Jakość powietrza bardzo wpływa na bieganie. Kiedy biegamy w dużym smogu, wszystkie zanieczyszczenia dostają się do organizmu z podwójną siłą.

Woodnik64

Posty: 10